Dober_PL

Chcesz do nas dołączyć? Zapoznaj się z procedurą rekrutacyjną i złóż podanie.

Moderator: Dowództwo CK

Awatar użytkownika
Dobermann
Eskadra Orkan NF1
Nick NF: Dober_PL
Nick WoT: Dober_PL

Dober_PL

Post autor: Dobermann » 15 wrz 2017, o 22:04

Deklaracja:
Zobowiązuję się godnie reprezentować klan CZARNA KAWALERIA składający się z dwóch klanów: CKPMW - przestrzegać jej Regulaminu, działać na rzecz jej rozwoju i obiecuję, że żadne moje działania w świadomy sposób nie będą szkodziły Czarnej Kawalerii i jej członkom.

Ankieta:
1. Nick w grze: Dober_PL
2. Wiek: 35
3. Miejscowość: Rybnik
4. Poprzednie klany: CKPMW; DARKNESS (po rozwiązaniu CKPMW)
5. Level czołgów/artylerii, Nacje:
Kilka najważniejszych z garażu:
X: Centurion AX; E-100; Jgpz E-100; GW E-100;
VIII: 110; WZ-132; T-32
VI: Cromwell; T-34/75; Rudy; Hellcat
6. Jak długo grasz (ile miesięcy/lat): Od marca 2012
7. Czy masz jakieś nierozwiązane konflikty z obecnymi członkami CZARNEJ KAWALERII (CKPMW) (jeśli tak, to z kim i jakie): Nie
8. Skąd się o nas dowiedziałeś i dlaczego chcesz do nas dołączyć: Od czasów NF'a, zlotów itp. Co do chęci dołączenia - "powrót do korzeni". Nie należę do graczy skaczących z klanu do klanu, więc po rozwiązaniu CKPMW i przeniesieniu do -DRK siedziałem tam do momentu zawieszenia działalności klanu (akurat zbiegło się to z moją dość długą przerwą w WOT'cie).
9. Czy masz jakieś pytania do nas: Jak tam z niezapomnianymi zlotami ? Coś się dzieje, czy na razie "umarło" ?
10.Dni/godziny w jakich z zasady jesteś dostępny w grze: Zazwyczaj po 18 za wyjątkiem wtorków i czwartków (teraz okazjonalnie poniedziałków też) z uwagi na treningi. O ile jestem w grze - jestem na TS.

Awatar użytkownika
Kam44
Administrator
Nick NF: Kam44PL
Nick WoT: RaienryuuNoKam44
Kontakt:

Re: Dober_PL

Post autor: Kam44 » 16 wrz 2017, o 23:12

Siema Dober,
Jak tam z niezapomnianymi zlotami ? Coś się dzieje, czy na razie "umarło" ?
Jak ja za tym tęskię Q_Q. Ostatnią osobą jaką miałem okazje spotkać był Quendil w tym roku (ale nic dziwnego, jak też mieszka w 3mieście : d). Więc może wkońcu powróci legendarny zlot PMW :).

Ps. nie wiem czy CKPMW żyje, nawet w WoT'a nie gram :P

Awatar użytkownika
Narcyzek121
Dowódca klanu CK
Nick NF: Shanties
Nick WoT: Narcyzek121

Re: Dober_PL

Post autor: Narcyzek121 » 17 wrz 2017, o 00:54

Stan agonalny, ale przemn prawie zawsze jest. A tak jeszcze ze starego składu to mq i ddx się odzywają. Reszta sporadycznie, albo nowi.

ODPOWIEDZ